Astronomer: Difference between revisions

161 bytes added ,  21:54, 1 May 2022
m
 
Line 74: Line 74:
|+  
|+  
|-
|-
! Level !! Astronomer
! Level !! Perk
|-
|-
| 60 || Sleep resistance +5%
| 60 || Sleep resistance +5%
|-
|-
| 70 || Magic +5
| 70 || Magic +5
|-
| 80 || Evasion rate +1
|}
Using an Astronomer over level 80 gives them an extra boost to their evasion:
{| class="wikitable"
|+
|-
! Level !! Vocational perk
|-
|-
|-
| 80 || Evasion rate +1
| 80 || Evasion rate +1
4,445

edits