12
edits
(Undo revision 83182 by 101.98.222.225 (talk) Spammer) |
(Undo revision 83181 by 101.98.222.225 (talk) Spammer) |
||
Line 266: | Line 266: | ||
| [[Mule]] || Stubborn | | [[Mule]] || Stubborn | ||
| - || - | | - || - | ||
| | | ? || Stone wig | ||
|- | |- | ||
| [[Paragon]] || Valiant | | [[Paragon]] || Valiant |
edits