Dragon Quest II translations: Difference between revisions

No edit summary
Line 702: Line 702:
|Steel Shield
|Steel Shield
|Steel shield
|Steel shield
|-
|ちからのたて
|ちからのたて
|Chikara no Tate
|Chikara no Tate
Anonymous user