Dragon Quest II translations: Difference between revisions
→Shields
No edit summary |
|||
| Line 702: | Line 702: | ||
|Steel Shield | |Steel Shield | ||
|Steel shield | |Steel shield | ||
|- | |||
|ちからのたて | |ちからのたて | ||
|Chikara no Tate | |Chikara no Tate | ||
No edit summary |
|||
| Line 702: | Line 702: | ||
|Steel Shield | |Steel Shield | ||
|Steel shield | |Steel shield | ||
|- | |||
|ちからのたて | |ちからのたて | ||
|Chikara no Tate | |Chikara no Tate | ||