27
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 196: | Line 196: | ||
|2005-12-01 | |2005-12-01 | ||
|2006-09-19 | |2006-09-19 | ||
| | |Not released | ||
| | |Not released | ||
|No | |No | ||
|- | |- | ||
Line 250: | Line 250: | ||
|2010-01-28 | |2010-01-28 | ||
|2011-02-14 | |2011-02-14 | ||
| | |2011-06-16 | ||
|2011-05-20 | |2011-05-20 | ||
|No | |No | ||
Line 259: | Line 259: | ||
|2010-04-08 | |2010-04-08 | ||
|2011-09-19 | |2011-09-19 | ||
| | |2011-10-20 | ||
|2011-10-07 | |2011-10-07 | ||
|No | |No | ||
Line 336: | Line 336: | ||
|2013-02-07 | |2013-02-07 | ||
|2016-09-16 | |2016-09-16 | ||
| | |2016-09-17 | ||
| | |2016-09-16 | ||
|Yes | |Yes | ||
|- | |- | ||
|''[[Dragon Quest VIII]]'' | |''[[Dragon Quest VIII]]'' | ||
|3DS | |3DS | ||
Line 346: | Line 345: | ||
|2015-08-27 | |2015-08-27 | ||
|2017-01-20 | |2017-01-20 | ||
|2017-01-21 | |||
|2017-01-20 | |2017-01-20 | ||
|2017- | |Yes | ||
|- | |||
|''[[Dragon Quest XI]]'' | |||
|3DS, PS4 | |||
|Main | |||
|2017-07-28 | |||
|2018 | |||
|2018 | |||
|2018 | |||
|Yes | |Yes | ||
|- | |- |
edits