35,568
edits
mNo edit summary |
No edit summary |
||
| Line 50: | Line 50: | ||
|- | |- | ||
|align="left"| Zap || 1/3 | |align="left"| Zap || 1/3 | ||
|- | |||
|align="left"| Death/Paralysis || 0 | |||
|- | |||
|align="left"| Kamikazee || 14/5 | |||
|- | |||
|align="left"| Poof || 0 | |||
|- | |||
|align="left"| Dazzle || 1/3 | |||
|- | |||
|align="left"| Snooze || 0 | |||
|- | |||
|align="left"| Drain Magic || 0 | |||
|- | |||
|align="left"| Fizzle || 0 | |||
|- | |||
|align="left"| Fuddle || 0 | |||
|- | |||
|align="left"| Sap || 1 | |||
|- | |||
|align="left"| Poison || 0 | |||
|- | |||
|align="left"| Stun || 0 | |||
|} | |} | ||
|} | |} | ||