35,248
edits
Antiyonder (talk | contribs) |
m (→Stat Changes) |
||
| Line 149: | Line 149: | ||
|Battles to Master | |Battles to Master | ||
|200 | |200 | ||
|- | |||
|Strength | |||
|Null | |||
|- | |- | ||
|Agility | |Agility | ||
| +15% | | +15% | ||
|- | |- | ||
| | |Resilience | ||
| -10% | | -10% | ||
|- | |||
|Wisdom | |||
|Null | |||
|- | |||
|Style | |||
|Null | |||
|- | |||
|Max HP | |||
|Null | |||
|- | |- | ||
|Max MP | |Max MP | ||