Martial Artist: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
72 bytes added ,  13:24, 7 January 2019
m
Line 149: Line 149:
|Battles to Master
|Battles to Master
|200
|200
|-
|Strength
|Null
|-
|-
|Agility
|Agility
| +15%
| +15%
|-
|-
|Defence
|Resilience
| -10%
| -10%
|-
|Wisdom
|Null
|-
|Style
|Null
|-
|Max HP
|Null
|-
|-
|Max MP
|Max MP

Navigation menu